W dobie pandemii COVID19 większość wydarzeń przeniosła się do Internetu. Jest to obecnie najpopularniejsza forma komunikacji ze swoimi klientami czy pracownikami. Kluczem do sukcesu w tego typu realizacjach jest posiadanie mixu wiedzy z zakresu produkcji filmowej, grafiki, social media, transmisji obrazu, oświetlenia i nagłośnienia.  W 2020r. Zaufał nam prestiżowy festiwal filmowy Camerimage, który z powodzeniem przenieśliśmy w świat on-line.

Transmisje i eventy online

EVENTY ONLINE – wykorzystując nasze doświadczenie oraz zaplecze sprzętowe stworzymy nowoczesny event. To wszystko z zachowaniem identyfikacji wizualnej zleceniodawcy. Realizacja wizji, ekrany led, multimedialna scenografia oraz nieszablonowe rozwiązania pomogą Wam stworzyć wydarzenie, które zostanie zapamiętane na długo. Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Możemy zapewnić własne kompleksowe platformy, serwery emisyjne, moduły rejestracji, ankiet, moderowane chaty i transmisje z różnymi ścieżkami językowymi.

TRANSMISJE NA ŻYWO – transmitujemy na żywo wydarzenia kulturalne, koncerty, szkolenia czy prezentacje multimedialne. Właściwie każde wydarzenie da się przenieść do sieci. Korzystając z naszego doświadczenia, możesz tworzyć wyjątkowe programy, które będą dodatkową wartością w marketingu Twojej firmy.